Loading...

Demirci Turizm

Demirci Tur: Bursa’da Taşımacılık Sektörünün Lideri

 

Demirci Tur personel taşımacılık hizmeti sunmak amacıyla 2005 yılında kişi bazlı olarak kurulmuştur. 2013 yılına kadar sunduğu hizmetler ile hizmet kalitesini geliştirmiş, deneyimli-eğitimli ve profesyonel kadrosuna geniş araç filosunu da ekleyerek Demirci Tur Turizm İnşaat Otomotiv Ticaret ve Sanayi LTD. Şirketi olarak 2013 yılında faaliyetlerini genişletmiştir.

 

Günümüzde turizm ve taşımacılık hizmetleri hızla gelişmektedir ve bu alan ekonomik olarak devasa büyüklüktedir. Değişen ve gelişen şartlar doğrultusunda insanların taşımacılık sektöründen beklentileri değişmektedir. Teknolojinin daha fazla taşımacılık sektöründe yer almasını ve konforun daha da artmasını talep eden sizler için Demirci Tur olarak yoğun bir çaba içerisindeyiz.

 

Demirci Tur olarak siz değerli yolcularımızın konforlu ve teknolojik araçlarımız ile profesyonel ekiplerimiz tarafından güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlamak misyonumuzdur. Çünkü işe veya okula gidip gelirken veya seyahat ederken zamanımızın bir kısmını araçlarda geçirmekteyiz.

 

Seyahatlerinizde Demirci Tur’u tercih ederek araçlarda geçirdiğiniz vakti daha kaliteli, rahat ve güvenli bir hale getirebilirsiniz.

 

YILMAZ DEMİRCİ
      Genel Müdür