Loading...
Demirci Turizm Bursa Servis Taşımacılığında Marka

Demirci Turizm Bursa Servis Taşımacılığında Marka

Tarih: 07 - Eylül - 2020

Bursa Servis Taşımacılığında Marka: Demirci Turizm


Demirci Turizm, 2013 yılında Demirci Tur Turizm İnşaat Otomotiv Ticaret ve Sanayi LTD. Şirketi adı altında sizlere güvenilir, konforlu ve profesyonel hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Taşımacılık alanının hızla büyümesine rağmen bu alanda hizmet veren firmaların niteliğinin aynı oranda artmadığını, profesyonel hizmet anlayışının oluşmadığını ve taşımacılık alanından bu konularda boşluk olduğunu tespit ederek bu boşluğu doldurmak üzere hizmetlerimizi sunmayı amaçlamaktayız.

İlk olarak personel ve okul servis taşımacılığı alanında hizmet sunmaya başlayan Demirci Turizm; araç filosunu genişletip profesyonel ekiplerini kurarak tüm Türkiye’de turizm ve gezi taşımacılığında, özel günlerinizde (Düğün, sünnet, nişan, toplantı, cenaze) servis ihtiyacınızda ve havaalanı transfer ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Ayrıca araç filosunu genişleten şirketimiz araç kiralama hizmetini de sizlere sunmaktadır. Filomuzdaki araçların düzenli olarak bakımını ve muayenesini yaparak sunduğumuz kurumsal hizmet anlayışımız ile sizlerin güvenli ve kaliteli bir şekilde araç ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Demirci Turizm personel servisi, öğrenci servisi, turizm taşımacılığı, VIP servis alanlarında sizlere kaliteli ve güvenli hizmetler sunmaktayız.