Loading...
SERVİS TAŞIMACILIĞINDA ÖNDER FİRMA

SERVİS TAŞIMACILIĞINDA ÖNDER FİRMA

Tarih: 07 - Eylül - 2020

İnegöl Servis Taşımacılığında Demirci Turizm Farkı


İnegöl servis taşımacılığında Demirci Turizm farkı ile servis taşımacılığı alanında hizmet sunan birçok firmadan ayrılmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışımız doğrultusunda alanında uzman personellerin seçimi ve bu personellerin hizmet içi eğitimleri ile sizlere kaliteli servis taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız.

Geniş ve son model araç filomuz, araçlarımızın düzenli bakımının ve muayenelerin yapılması ve alanında özenle seçilmiş eğitimli şoförlerimiz ile sizlere güvenilir ve konforlu servis taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Seyahat sigortası ile siz değerli müşterilerimizin güvenliğini esas almaktayız.


Demirci Tur’un Kurumsal ve Sigortalı Taşıma Anlayışı İle Tanışın


Yıllardır sürdürdüğümüz kurumsal ve kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilmekteyiz. Özellikle İnegöl’de yıllardır servis taşımacılığı denince akla ilk gelen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gurur ile İnegöl’e hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sizler de sitemizdeki referanslar bölümünü inceleyerek sunduğumuz hizmetler konusunda ne kadar deneyimli ve kaliteli olduğumuzu görebilirsiniz. İnegöl servis taşımacılığında Demirci Turizm olarak sürdürdüğümüz hizmetleri seçerek sizler de hızla büyüyen ailemizin içerisine dahil olabilirsiniz.