Loading...
Vip Taşımacılık

Vip Taşımacılık

Tarih: 07 - Eylül - 2020

İnegöl’deki Taşıma İhtiyaçlarınız İçin İnegöl Yolcu Transferi Hizmeti


İnegöl yolcu transferi, Demirci Turizm’in sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Son zamanlarda yaygın bir şekilde talep edilen yolcu transferi konusunda artan ihtiyaca yönelik kurumsal ve profesyonel bir şekilde İnegöl yolcu transferi hizmeti sunmaktayız.

İnegöl’den havaalanına, otogara veya istediğiniz bir yere gitmek istiyorsanız ve güvenli-konforlu yolcu transferi hizmeti talep ediyorsanız İnegöl yolcu transferi hizmetimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Düzenli bakımını yaptırdığımız son model araçları ve hizmet içi eğitim almış deneyimli şoförlerimiz ile sizlere yolcu kurumsal yolcu transferi hizmeti sunmaktayız.

Yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle toplu taşıma veya otobüs hizmeti kullanmak istemeyen kişiler nedeniyle yolcu transferi hizmetlerinde yoğunluk yaşanmaktadır. 

Sizler de İnegöl Bölgesinden havaalanına, otogara, otellerinize veya gitmek istediğiniz yere güvenli ve sağlıklı bir şekilde gitmek istiyorsanız Demirci Turizm’in İnegöl yolcu transferi hizmetini kullanabilirsiniz. Araçlarımızı düzenli olarak dezenfekte edilmekte, araç içi mesafeli oturma düzeni kurulmakta ve araç içi el dezenfekteler bulunmaktadır. Amacımızı sağlıklı bir şekilde gitmek istediğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktır.