Loading...
PROFESYONEL ve KURUMSAL İNEGÖLl ÖĞRENCİ SERVİSİ

PROFESYONEL ve KURUMSAL İNEGÖLl ÖĞRENCİ SERVİSİ

Tarih: 07 - Eylül - 2020

Profesyonel ve Kurumsal İnegöl Öğrenci Servisi – Demirci Tur


İnegöl öğrenci servisi sektöründe kurumsal ve profesyonel anlayışımız sayesinde güvenli ve konforlu hizmet sunmaktayız. Okul Servis Araçları Yönetmeliğinde bulunan tüm yükümlülükleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. İnegöl’deki öğrenci taşıma ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman Demirci Tur ile iletişime geçebilirsiniz.

Araçlarımızın altı aylık bakımını düzenli olarak yaptırmaktayız ve servis şoförü seçiminde “en az beş yıllık ehliyet şartı olma ve düzenli araç kullanma, adli sicil kaydının olmaması, sağlık sorununun bulunmaması.” kriterlerini göz önünde bulunduruyoruz. Araçlarımızda araç takip sistemi, üç noktadan bağlı emniyet kemeri ve araç içi ve dışı kameralar ile çocuklarımızın güvenliğini hat safhaya çıkarıyoruz. Ayrıca araçlarımızda çocuk gelişimi konusunda eğitim almış diplomalı hostesler çocuklarımıza ve velilere hizmet sunmaktadır.


İnegöl’de Güvenli Taşımacılığın Adı: Demirci Tur 


Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de olumsuz etkileyen Covid-19 Salgını nedeniyle veliler çocuklarını okula gönderirken tereddüt yaşamaktadır. Bu süreçte çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde servis hizmeti alması için araçlarımızın düzenli bir şekilde dezenfektesi sağlanmakta, araç içi el dezenfekteleri bulunmakta, çocukların mesafe bırakılarak oturması sağlanmakta ve ayrıca çocuklarımızın kullanması için maskeler hazır halde tutulmaktadır. Bu süreçte sizlerin ve çocuklarımızın sağlığını korumak adına tüm önlemleri alarak Demirci Turizm İnegöl öğrenci servisi ile hizmetinizdeyiz.